Twitter response:

Dan: 30. april, 2019

Veselošolski prvaki 2018/2019

Dragi tekmovalci Vesele šole!

Podelili smo veliko zlatih in srebrnih priznanj.

Iskreno čestitamo vsem za dosežek, ki ste ga osvojili. In čestitke tudi vašim mentorjem.

Posebne čestitke gredo zmagovalcem – državnim prvakom tekmovanja v znanju Vesela šola 2018/2019.  Zelo zelooooo dobro ste se odrezali!!

Za nagrado, ob tem izjemnem dosežku, ki ste ga osvojili, ste Veselošolski prvaki vabljeni na zaključno prireditev, kjer vam bomo podelili zlata priznanja in priznanja za 1. mesto, 2. mesto, 3. mesto in posebno pohvalo za dosežek ter vas  razvajali z dobro glasbo, imenitnimi gosti in darili!! Vabila boste prejeli od svojih mentorjev na šoli!

Objavljamo seznam prvakov Vesele šole:

IME PRIIMEK RAZRED MENTOR
Eva  

Novak

 

4 Ingrid Fiala Škarabot
 

Ajda

 

 

Pogelšek

 

4 Romana Daugul
 

Lenart

 

Čeferin 4 Maja Resnik
 

Jaša

 

 

Unger

 

4 Antonija Bračko
 

Aljaž

 

Fujs 4 Lidija Košir
 

Jernej

 

Starčič 4 Brigita Kumer Rener
 

Klara

 

 

Špendal

 

4 Polona Zidarević
 

Lana

 

 

Lešnik

 

4 Nina Valentan
 

Lev

 

 

Škof

 

4 Helena Purkart
 

Taja

 

 

Berkopec

 

4 Leonida Brumen
 

Jan

 

 

Pihler

 

4 Doroteja Bedök
 

Žan

 

 

Pihler

 

4 Doroteja Bedök
 

Lucija

 

Di Monte 5 Nataša Vodošek Korže
 

Miha

 

Kalšek Kozjek 5 Anja Cerpič
 

Klemen

 

Hari 5 Vikica Hvalec Zibelnik
 

Julija

 

Ahačič 5 Marija Bohinjec
 

Vid

 

Čujež 5 Urška Vavdi
 

Svit

 

Strelc 5 Andreja Blazina
 

Nejc

 

Filipič 5 Nataša Markelj
 

Zarja Zoroja

 

Gabriel 5 Mirjam Vuga
 

Elena

 

Vučetić Djurić 5 Saša Korenič
 

May

 

Grobelnik 5 Doroteja Bedök
 

Anamarija

 

Novosel 5 Tina Kodrič
Katarina  

Berčič

 

6 Nina Steinbacher
Tajda  

Rušnik

 

6 Mateja Golčer
Danaja  

Kotnik

 

6 Ruška Zupančič
David  

Zupanc

 

6 Smilja Gaberšek
Tosja  

Turk

 

6 Tomaž Kurež
Žiga  

Savšek

 

6 Marjeta Kragelj
Zala  

Rubin

 

6 Polona Berce
Demitri  

Predan

 

6 Doroteja Bedök
Gašper  

Malenšek

 

6 Katja Koprivnikar
 

Miha

 

Gorše Pihler 7 Bernarda Šibila
 

Tina Tiara

 

Opalič 7 Boža Gojtan
 

Sara

 

Ferreira 7 Nataša Markelj
 

Lucijan

 

Škof 7 Helena Purkart
 

Miha

 

Ferlinc 7 Nina Zemljak
 

Nejc

 

Koselj 7 Darja Kotar
 

Zala

 

Goričan Podbrežnik 7 Jana Vrbnjak
 

Taris

 

Jenko 7 Sanja Kovačič
 

Nik

 

Kračun 7 Breda Munda Bulatović
 

Urban

 

Bučar 8 Andreja Vintar
 

Gabriel

 

Žnidaršič 8 Andreja Vintar
 

Izabela

 

Ostanek 8 Tadeja Drašler
 

Filip

 

Zver 8 Marjeta Blagovič
 

Živa

 

Smodiš 8 Katja Kraljič
 

Nena

 

Horvat 8 Katja Kraljič
 

Tristan Vid

 

Baš 8 Viktorija Uršnik
 

Rok

 

Filipič 8 Nataša Markelj
 

Nives

 

Gošnjak 8 Metka Vogrinec
 

Ana

 

Plajnšek 8 Marjanca Pernat
 

Klara

 

Kocmur 8 Štefka Klemenčič
 

Davorin

 

Bergant 8 Valentina Vrhunc
 

Gašper

 

Prevorčič 8 Breda Munda Bulatović
 

Marija

 

Judež 9 Marjetka Dragman
 

Elisa

 

Potrč 9 Karolina Divjak
 

Nika

 

Kralj 9 Aleš Pevec
 

Vita

 

Škarabot 9 Danica Pavel
 

Neža

 

Račečič 9 Karmen Sepaher
 

Neja

 

Kralj 9 Tanja Šalamon Rodič
 

Zarja

 

Ljubič 9 Alenka Kastelic Novak
 

Neli

 

Petrič 9 Nuša Kogej
 

Klara

 

Primožič 9 Tanja Šalamon Rodič
 

Jasmina

 

Andrejc 9 Urška Malek
 

Eva

 

Žunkovič 9 Petra Žunko
 

Anastazija

 

Gračner 9 Mirjam Turner
 

Nik

 

Brusl 9 Breda Munda Bulatović
 

Nežka

 

Kozjek 9 Breda Munda Bulatović