Twitter response:

Mesec: maj 2022

Aprilski nagrajenci

Nagrajenci kviza ZNAŠ? oziroma Učne poti so:

  • Lucija Kutin, LJUBLJANA
  • Gašper Novak, HUDINJA
  • Hana Avdić, KOROŠKA BELA

Nagrajenci kviza boste po pošti prejeli knjižne nagrade. 

Vsem hvala za sodelovanje, nagrajencem pa iskrene čestitke! 🙂 

Dobitniki zlatih priznanj in nagrad 2021/2022

Dragi tekmovalci, spoštovani mentorji!

Še enkrat iskrene čestitke vsem za izjemne dosežke na letošnjem tekmovanju v znanju Vesela šola. Mnoge izmed vas smo nagradili s srebrnimi in zlatimi priznanji, najboljšim pa bomo na zaključni veselošolski prireditvi, ki bo 28. maja 2022, podelili še posebne nagrade (priznanja za 1., 2. in 3. mesto ter pohvale za dosežek).

Seznam dobitnikov zlatih priznanj in nagrad v šolskem letu 2021/2022:

Ime in priimek Razred Šola Mentor Priznanje Nagrada
Vida Ažman 4. OŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka Petra Kalan Zlato priznanje 1. nagrada*
Izabela Kosednar 4. OŠ Sveti Jurij Tina Frešer Zlato priznanje 1. nagrada*
Kali Anžin 4. OŠ Mengeš Viktorija Uršnik Zlato priznanje 3. nagrada*
Neja Golob 4. OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica Jana Obrovnik Zlato priznanje Pohvala*
Ajda Zajc 4. OŠ Zreče Andreja Blazina Zlato priznanje Pohvala*
Cene Basle 4. OŠ Braslovče – POŠ Trnava Vlasta Svatina Zlato priznanje Pohvala*
Lena Meden 4. OŠ Notranjski odred Cerknica Desi Maksić Zlato priznanje Pohvala*
Blaž Lukač 4. OŠ Zreče Andreja Blazina Zlato priznanje
Eva Tovšak 4. OŠ Mislinja Metka Vogrinec Zlato priznanje
Nejc Iglič 4. OŠ Lucija Nika Glavina Zlato priznanje
Filip Ihan Švigelj 4. OŠ Oskarja Kovačiča, Ljubljana Mateja Andrejka Zlato priznanje
Benjamin Botonjić 4. OŠ Oskarja Kovačiča, Ljubljana Mateja Andrejka Zlato priznanje
Matic Klavž 4. OŠ Fram Bernarda Šibila Zlato priznanje
Jaka Ravnik 4. OŠ dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica Martina Medja Zlato priznanje
Eva Bernik 4. Center IRIS Pia Novljan Zlato priznanje
Ajda Butala 4. OŠ Podzemelj Mirjana Kordič Zlato priznanje
Leni Majhen 4. OŠ Ormož Breda Šandor Zlato priznanje
Lovro Jesenšek 4. OŠ narodnega heroja Rajka Hrastnik Janja Bombek Zlato priznanje
Zoja Muznik 4. OŠ Kanal Tanja Močnik Zlato priznanje
Andrej Kostanjevec 4. PP OŠ dr. Ljudevita Pivka Ptuj Vojka Havlas 1. nagrada*
Aleksander Stanič Oven 4. PP Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana, OŠ Maja Jelenko Mlakar 2. nagrada*
Voranc Humar 5. OŠ Notranjski odred Cerknica Desi Maksić Zlato priznanje 1. nagrada*
Gal Žižek 5. OŠ Grm, Novo mesto Stanislava Šonc Zlato priznanje 2. nagrada*
Manca Lukanc 5. OŠ Franja Malgaja Šentjur, Podružnica Blagovna Hedvika Pikl Zlato priznanje 3. nagrada*
Andraž Grm 5. OŠ Kanal Tanja Močnik Zlato priznanje 3. nagrada*
Laura Sekej 5. OŠ Majšperk Tatjana Peršuh Zlato priznanje Pohvala*
Lili Jazbec 5. OŠ Šmarje pri Jelšah Maja Krmpotič Zlato priznanje Pohvala*
Patrik Anžin 5. OŠ Mengeš Viktorija Uršnik Zlato priznanje Pohvala*
Lili Modrijan 5. OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica Mirjam Vuga Zlato priznanje Pohvala*
Anika Rajh 5. OŠ Dobje Barbara Hebar Zlato priznanje Pohvala*
Jakob Sekej 5. OŠ Majšperk Tatjana Peršuh Zlato priznanje
Jurij Trtnik 5. OŠ Zreče Andreja Blazina Zlato priznanje
Jurij Kajfež 5. OŠ Prežihovega Voranca, Ljubljana Karmen Skrt Zlato priznanje
Aleksander Djurić 5. OŠ Gorica, Velenje Saša Korenič Zlato priznanje
Martin Novak 5. PP Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana, OŠ Maja Jelenko Mlakar 1. nagrada*
Urh Pirc 5. PP Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana, OŠ Katja Koprivnikar 2. nagrada*
Katarina Grčar 6. OŠ Škofljica Alenka Meglič Myint Zlato priznanje 1. nagrada*
Žan Remšak 6. OŠ Kungota Nada Klasinc Zlato priznanje 2. nagrada*
Aljaž Kovač 6. OŠ Sava Kladnika Sevnica Darinka Jeraj Zlato priznanje 3. nagrada*
Filip Judež 6. OŠ Center, Novo mesto mag. Jernej Lapanje Zlato priznanje Pohvala*
Nina Selič 6. OŠ Markovci Alenka Domanjko Rožanc Zlato priznanje Pohvala*
Erin Cafuta 6. OŠ Breg, Ptuj Jasna Brec Zlato priznanje Pohvala*
Nik Zabret 6. OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica Jelka Berce Zlato priznanje Pohvala*
Miha Čujež 6. I. OŠ Celje Urška Vavdi Zlato priznanje Pohvala*
Anja Zadravec 6. OŠ dr. Jožeta Toporišiča Dobova Metka Kajtna Zlato priznanje Pohvala*
Fran Marguč 6. OŠ Pod goro, Slovenske Konjice Urška Marguč Zlato priznanje Pohvala*
Jernej Zavasnik 6. OŠ Marije Vere, Kamnik Katarina Komatar Zlato priznanje Pohvala*
Mia Gluhak 6. OŠ Griže Mojca Govek Plevnik Zlato priznanje Pohvala*
Emilija Koštrun 6. OŠ Naklo Petra Jelenc Zlato priznanje
Lev Fabijan Ranfl 6. PP Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana, OŠ Katja Koprivnikar 1. nagrada*
Ajda Pogelšek 7. III. OŠ Celje Julija Kramer Zlato priznanje 1. nagrada*
Anny Zhang 7. OŠ bratov Polančičev Maribor Nina Steinbacher Zlato priznanje 2. nagrada*
Terezija Praznik 7. OŠ Žiri Nataša Markelj Kosmač Zlato priznanje 3. nagrada*
Lucija Kutin 7. OŠ Miška Kranjca, Ljubljana Brigita Kumer Rener Zlato priznanje 3. nagrada*
Staš Grčar Vidmar 7. OŠ Mengeš Viktorija Uršnik Zlato priznanje Pohvala*
Kristina Cankar 7. OŠ Žiri Nataša Markelj Kosmač Zlato priznanje Pohvala*
Lucija Krklec 7. OŠ Šmarje pri Jelšah Polona Štante Zlato priznanje Pohvala*
Zala Voršič Doleček 7. OŠ bratov Polančičev Maribor Nina Steinbacher Zlato priznanje Pohvala*
Lenart Čeferin 7. OŠ Predoslje Kranj Katja Knific Zlato priznanje Pohvala*
Tinej Čas 7. OŠ Jarenina Mateja Veličkovski Stopar Zlato priznanje Pohvala*
Matej Gorenc 7. OŠ Šmihel, Novo mesto Marjetka Dragman Zlato priznanje Pohvala*
Ajda Rudolf 7. OŠ Vavta vas, Straža pri Novem mestu Mateja Drašler Zlato priznanje Pohvala*
Maja Levec 7. OŠ Šmartno v Tuhinju Urška Dolenc Zlato priznanje Pohvala*
Neža Rikke Rutar 7. OŠ Jožeta Krajca, Rakek Jolanda Cerkvenik Zlato priznanje
Eva Avberšek 7. OŠ Gorica, Velenje Saša Korenič Zlato priznanje
Sara Mencigar 7. OŠ I Murska Sobota Suzana Tivadar Zlato priznanje
Ula Ramšak 7. OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj Bogomira Vrčkovnik Šopar Zlato priznanje
Sanja Rožanec 7. OŠ Jurija Vege, Moravče mag. Katja Medija Zlato priznanje
Ivan Manfrefa 7. PP OŠ Franceta Bevka, Tolmin Ana Medved 1. nagrada*
Jan Slakan Žibret 7. PP OŠ Franja Malgaja Šentjur Silva Škoberne 2. nagrada*
Lina Zupančič 7. PP Center Janeza Levca Ljubljana, OŠPP Levstikov trg Duška Mikerević 2. nagrada*
Julija Modrijan 8. OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica Božica Peršič Zlato priznanje 1. nagrada*
Lucija Di Monte 8. OŠ Starše Nataša Vodošek Korže Zlato priznanje 2. nagrada*
Julija Plut 8. OŠ Naklo Daša Ganna Mahmoud Zlato priznanje 2. nagrada*
Neža Dular 8. OŠ Vavta vas, Straža pri Novem mestu Mateja Drašler Zlato priznanje Pohvala*
Taja Lukač 8. OŠ Bakovci Ingrid Fiala Škarabot Zlato priznanje Pohvala*
Maja Bencak 8. OŠ Bakovci Ingrid Fiala Škarabot Zlato priznanje Pohvala*
Meta Roblek 8. OŠ Matije Valjavca, Preddvor Mateja Štefelin Zlato priznanje Pohvala*
Vid Čujež 8. I. OŠ Celje Urška Vavdi Zlato priznanje Pohvala*
Anika Stres 8. OŠ Lucijana Bratkoviča Bratuša Renče Nataša Prinčič Zlato priznanje Pohvala*
Elena Vučetić Djurić 8. OŠ Gorica, Velenje Saša Korenič Zlato priznanje Pohvala*
Ažbe Turičnik 8. OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu Darja Podjavoršek Zlato priznanje Pohvala*
Neža Gračner 8. OŠ Miklavž na Dravskem polju Metka Lovišček Zlato priznanje Pohvala*
Zala Klemenc 8. PP Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana, OŠ Maja Jelenko Mlakar 1. nagrada*
Julija Jazbec 9. OŠ Šmarje pri Jelšah Polona Štante Zlato priznanje 1. nagrada*
David Zupanc 9. OŠ Petrovče Karmen Zupanc Zlato priznanje 2. nagrada*
Zala Plevnik 9. OŠ Hruševec Šentjur Jelka Krampl Zlato priznanje 2. nagrada*
Nil Globočnik Šegel 9. Druga OŠ Slovenj Gradec Irena Gaber Zlato priznanje Pohvala*
Liza Strojan Šporar 9. OŠ Predoslje Kranj Katja Knific Zlato priznanje Pohvala*
Lina Plut 9. OŠ Vavta vas, Straža pri Novem mestu Mateja Drašler Zlato priznanje Pohvala*
Zala Ladinek 9. OŠ Ribnica na Pohorju Jernej Selič Zlato priznanje Pohvala*
Neža Pogelšek 9. III. OŠ Celje Julija Kramer Zlato priznanje Pohvala*
Aja Petrović 9. OŠ Jurija Vege, Moravče mag. Katja Medija Zlato priznanje Pohvala*
Vida Vurušič 9. Zavod sv. Stanislava, OŠ Alojzija Šuštarja Tadeja Drašler Zlato priznanje Pohvala*
Martin Kropec 9. OŠ Majšperk Tatjana Peršuh Zlato priznanje Pohvala*
Marta Kustec 9. OŠ Ketteja in Murna, Ljubljana Lidija Košir Zlato priznanje Pohvala*
Eva Debelak 9. OŠ Majšperk Tatjana Peršuh Zlato priznanje
Anja Zupančič 9. OŠ Mokronog Stanka Ban Virant Zlato priznanje
Urša Pavšič 9. PP OŠ Idrija, OE prilagojen program z NIS Martina Jazbar Čefarin 1. nagrada*
Maja Kosi Hecl 9. PP Center za sluh in govor Maribor Irena Žorž Hrastnik 1. nagrada*

Vabila na veselošolsko prireditev, kjer vas bomo razvajali z dobro glasbo, imenitnimi gosti in privlačnimi darili, boste dobitniki nagrad in pohval prejeli pri svojih mentorjih.

Veselimo se srečanja z vami!

Uredništvo Vesele šole

*Na prireditev so vabljeni tekmovalci, ki so osvojili nagrado ali pohvalo.