Twitter response:

Dobitniki zlatih priznanj in nagrad 2023/2024

Drage tekmovalke in tekmovalci, spoštovane mentorice in mentorji!

Objavljamo uradni seznam dobitnikov zlatega priznanja na letošnjem državnem tekmovanju v znanju Vesele šole. Iskrene čestitke vsem za izjemne dosežke! 👏🏆

Naj vas spomnimo, da se na državnem tekmovanju v vsaki tekmovalni skupini podelijo tudi nagrade, ki pa predstavljajo zgolj najboljše uvrstitve, torej 1. (priznanje za najboljši rezultat), 2. in 3. mesto, ter pohvale.

Vsi prvaki, prejemniki zlatih priznanj, in mentorice ter mentorji prvakov boste vabljeni na zaključno prireditev, ki bo v Festivalni dvorani v nedeljo, 2. junija. Veselimo se ponovnega druženja z vami!

SEZNAM DOBITNIKOV ZLATEGA PRIZNANJA:

Ime in priimek Šola Mentor Razred Št. točk Nagrada
Sara Slavec OŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka Petra Kalan 4. 47 1. nagrada
Luka Abe OŠ Rodica, Domžale Sonja Koželj Juhant 4. 47 1. nagrada
Matija Đorđević OŠ Maksa Durjave Maribor Barbara Ditrih 4. 45 3. nagrada
Lenart Potočnik OŠ Zreče Andreja Blazina 4. 45 3. nagrada
Brina Kirn OŠ Domžale Vesna Lukežič 4. 45 3. nagrada
Urh Potočnik OŠ Ivana Groharja, Škofja Loka Irena Benedičič 4. 44
Meta Vodušek OŠ Gorišnica Aleš Pevec 4. 44
Vita Luciana Škraban OŠ II Murska Sobota Nataša Ritonja 4. 44
David Japelj OŠ Oskarja Kovačiča Škofije Branko Filipič 4. 44
David Bilbija OŠ Mihe Pintarja Toleda, Velenje Katarina Keserin 4. 44
Neža Kodrič OŠ Zreče Andreja Blazina 4. 44
Mark Hren OŠ Jožeta Krajca, Rakek Špela Zalar 4. 44
Krištof Preložnik OŠ Ljubečna Marija Bule 4. 43
Izak Antičevič OŠ Vič, Ljubljana Nataša Senjur 4. 43
Lea Grčar OŠ Zreče Andreja Blazina 4. 43
David Markovič Ukmar Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana, OŠ Katja Koprivnikar 4. PP 30 1. nagrada
Julijan Kalšek Kozjek OŠ 8 talcev Logatec Metka Intihar 5. 48 1. nagrada
Nina Zidarn JVIZ Mozirje, OE OŠ Rečica ob Savinji Anka Starič 5. 47 3. nagrada
Aleksej Bartolj OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert Katja Končina 5. 47 3. nagrada
Tilen Hren 2. OŠ Slovenska Bistrica Lučka Šraml 5. 47 3. nagrada
Liam Krese OŠ Prežihovega Voranca, Maribor Mateja Rutnik 5. 47 3. nagrada
Jakob Weiss OŠ Polje Tina Mrhar 5. 46
Ana Drev OŠ bratov Letonja Šmartno ob Paki Katja Rojnik 5. 46
Jakob Zemljič OŠ Center, Novo mesto Manca Pezelj Berger 5. 45
Ian Anastasov Opara OŠ Pier Paolo Vergerio il Vecchio Koper Mojca Jazbec 5. 45
Eva Matko OŠ Notranjski odred Cerknica Desi Maksić 5. 45
Leia Vidic OŠ Miška Kranjca, Ljubljana Gloria Gajski 5. 45
Adi Troha Severino Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana, OŠ Maja Jelenko Mlakar 5. PP 28 1. nagrada
Lara Lhotse Videc I. OŠ Žalec Karmen Krivec 6. 46 1. nagrada
Neja Golob OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica Ines Zorko 6. 46 1. nagrada
Tal Lipič OŠ in vrtec Sveta Trojica Marta Jemenšek 6. 45 3. nagrada
Leni Majhen OŠ Ormož Breda Šandor 6. 45 3. nagrada
Ema Golež Mežner III. OŠ Celje Sara Mernik 6. 45 3. nagrada
Ajda Vodušek OŠ Gorišnica Aleš Pevec 6. 45 3. nagrada
Živa Zalokar OŠ Nove Jarše, Ljubljana Polonca Žele 6. 45 3. nagrada
Cene Basle OŠ Braslovče Tina Marovt 6. 44
Beti Bauk OŠ Grm, Novo mesto Stanislava Šonc 6. 44
Julija Rožen OŠ Koroški jeklarji, Ravne Nina Ošlovnik 6. 44
Ula Vodopivec OŠ Pod goro, Slovenske Konjice Jasna Vrbanec 6. 44
Jaka Ravnik OŠ dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica Martina Medja 6. 44
Ivana Sedej OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica Jelka Berce 6. 44
Vita Rozman OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica Jelka Berce 6. 44
Ema Stegovec OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica Božica Peršič 6. 44
Žan Irgl Potrč OŠ dr. Ljudevita Pivka Ptuj Vojka Havlas 6. PP 26 1. nagrada
Tarja Papotnik Sekol OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica Darja Rotart 7. 47 1. nagrada
Žiga Grm OŠ Kanal Tanja Močnik 7. 47 1. nagrada
Andraž Grm OŠ Kanal Tanja Močnik 7. 47 1. nagrada
Mark Skube OŠ Trebnje Zvonko Simeunić 7. 46
Maša Horvat Požar OŠ Koseze, Ljubljana Teja Rupčič 7. 46
Luka Mlakar OŠ Frana Kranjca, Celje Klara Lončar 7. 45
Anika Rajh OŠ Dobje Barbara Hebar 7. 45
Manca Lukanc OŠ Franja Malgaja Šentjur mag. Alenka Kalan 7. 45
Arne Petek OŠ Brezovica pri Ljubljani Melita Sodnik 7. 45
Tinkara Verhovc Šumer OŠ Livada, Velenje Tanja Kresnik 7. 45
Gal Žižek OŠ Grm, Novo mesto Stanislava Šonc 7. 44
Gloria Plesec OŠ Podzemelj Mirjana Kordič 7. 44
Samanta Strajnar OŠ Trebnje Zvonko Simeunić 7. 44
Eva Kuralt OŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka Polona Küssel 7. 44
Vito Medica Zajc OŠ Trnovo, Ljubljana Katja Vidmar 7. 44
Mia Božič OŠ Hinka Smrekarja, Ljubljana Polona Kalan 7. 44
Luka Filipič OŠ Idrija, OE prilagojen program z NIS Tamara Ortar 7. PP 28 1. nagrada
Katarina Grčar OŠ Škofljica Alenka Meglič Myint 8. 48 1. nagrada
Nuša Drašler OŠ Ivana Cankarja, Vrhnika Maruša Končan 8. 47 2. nagrada
Lili Ribič OŠ Franja Malgaja Šentjur mag. Alenka Kalan 8. 46 3. nagrada
Žan Remšak OŠ Kungota Nada Klasinc 8. 45
Enya Kristina Fras OŠ Kobilje Brigita Zver 8. 45
Zoja Ozmec OŠ Dušana Flisa, Hoče Natalija Rob 8. 44
Neža Skale OŠ Miška Kranjca, Ljubljana Brigita Kumer Rener 8. 44
Jaro Miklavžin OŠ Šalek, Velenje Marjana Šeško 8. 43
Erazem Sitar OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica Dušanka Lovec 8. 43
Lili Germ OŠ Vojnik Barbara Ojsteršek Bliznac 8. 43
Nina Selič OŠ Markovci Tanja Frangež Kobale 8. 43
Ema Poljšak OŠ Nazarje Maja Božič 8. 43
Teja Fridau OŠ Cvetka Golarja Ljutomer Vendi Balas 8. PP 28 1. nagrada
Kaja Žnidarec OŠ Šmarje pri Jelšah Polona Štante 9. 44 1. nagrada
Julija Maver OŠ Zagradec Darja Kos Strmec 9. 44 1. nagrada
Klara Poličnik OŠ Nazarje Maja Božič 9. 43 3. nagrada
Eva Avberšek OŠ Gorica, Velenje Špela Zajec 9. 43 3. nagrada
Maša Kavčič Rozman OŠ Naklo Maja Bajd 9. 43 3. nagrada
Ula Ramšak OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj Bogomira Vrčkovnik Šopar 9. 42
Sara Mencigar OŠ I Murska Sobota Suzana Tivadar 9. 42
Ajda Pogelšek III. OŠ Celje Sara Mernik 9. 42
Lucija Krklec OŠ Šmarje pri Jelšah Polona Štante 9. 42
Staš Grčar Vidmar OŠ Mengeš Majda Hočevar Pleško 9. 42
Alja Kalinić OŠ Starše Sašo Hovnik 9. 41
Lena Gračner OŠ Miklavž na Dravskem polju Petra Žunko 9. 41
Lenart Čeferin OŠ Predoslje Kranj Katja Knific 9. 41
Kiki Planinc OŠ Danile Kumar, Ljubljana Brigita Praznik Lokar 9. 41
Neža Rikke Rutar OŠ Jožeta Krajca, Rakek Petra Dekleva 9. 41
Ivan Manfreda OŠ Franceta Bevka, Tolmin Ana Medved 9. PP 26 1. nagrada
Jan Slakan Žibret OŠ Franja Malgaja Šentjur Silva Škoberne 9. PP 26 1. nagrada

Misija znanje = uspešno zaključena! 😎